Skip to content

Blogi

Telli Helinaut nutipostkasti

  Alates veebruarikuust on Helinaudi tellimine veel mugavam, sest alustasime koostööd Eesti iduettevõttega Parcelsea, kellel on üle-Eestiline nutipostkastide võrgustik.

  Parem uni valge müra masinaga – ka täiskasvanutel

   Uneprobleemid ja –häired on tuttavad meie seast väga paljudele – mõni aasta tagasi läbi viidud uuringust selgub, et unehäirete küüsis on lausa kolmandik eestlastest. Kõige levinum unehäire on insomnia ehk unetus, mille puhul on inimestel raske uinuda või ilma ärkamiseta pikemalt magada.

   Kuidas kasutada beebiga valge müra masinat?

    Valge müra masin võib aidata beebil paremini uinuda ja rahulikumalt magada, sest meenutab beebile sama keskkonda, mis tal oli ema üsas. Ema südamelöögid, veresoontes liikuva vere hääl, rütmiline hingamise heli ja isegi seedimine tekitasid rahustava müra, millega beebi oli harjunud. Pärast sündimist on beebi tema jaoks ebaloomulikult vaikses ning samas tugevate teravate äkiliste helidega keskkonnas, millega tal on raskem harjuda. Kvaliteetne valge müra masin taasloob beebi jaoks turvalise keskkonna, mis teda rahustab ning magada aitab.

    Parema une kombo! Helinaut x Ööh

     Ostes Helinaudi ja Ööhi parema une kombo, on kahe toote hind kokku Sulle vaid 99.9€ ehk säästad 12%. Enne 17.00 tasutud tellimused paneme teele juba samal tööpäeval, et hea uni või kingipaki sisu saabuks esimesel võimalusel.
     Kampaania kestab kuni 31.12.2022

     Helinaut – korduma kippuvad küsimused ehk KKK

      Valge müra masin Helinaudi kohta on aja jooksul tulnud enne ja pärast ostmist küsimusi ning paljud neist korduvad. Oleme mõned kõige populaarsemad siin koos vastusega välja toonud – ehk leiad ka oma küsimusele juba siit vastuse.
      Kui Sinu küsimus jääb vastuseta, võta meiega julgesti ühendust info@peutnon.eu.

      Kuidas valida beebile valge müra masinat?

       Valge müra ehk inglise keeles white noise võib olla suureks abiks, et rahustada beebit, kellel on koolikud või lihtsalt õhtune rahutus. Lisaks on valget müra võimalik kasutada uinumisel, kui soovid õpetada last oma voodis magama. See on nagu meditatsioon, mis aitab beebil ennast välisest keskkonnast välja lülitada. 
       Autor Ketlin Reis, Beebiuni unenõustamine