Skip to content

Blogi

Alina tagasiside: “Ma saan tänu Helinaudile oma 4-aastase kergemini uinuma.”

  Meie koju tuli Helinaut teise lapse ootamise ajal läbi sõbranna tungiva soovituse. Olin peaaegu kindel, et see valge müra masin mind uue beebiga aitama ei hakka, sest olin ma ju ka esimese lapsega erinevaid valgeid mürasid edutult proovinud. Tõsi, ma proovisin neid peamiselt telefoni erinevatest rakendustest. Aga hirm peatse magamatuse ees oli suurem ning seetõttu tellisin Helinaudi ikkagi koju ära. Sõbranna lubas, et see muudab mu elu!

  Millist valge müra masinat valida?

   Valge müra masin võib toetada und ja uinumist nii beebidel, lastel kui ka täiskasvanutel. Kuid millist valge müra masinat turul pakutavate seast valida? Ehk saaks sama hästi kasutada mobiiltelefoni valge müra rakendust? Või hoopis kodust ventilaatorit?

   Laura tagasiside

   Laura tagasiside: “Uni paranes nii pere pisikesel kui emmel.”

    Helinaut tuli meie ellu vanaemalt tellitud jõulukingina. Enne seda olin tellinud järelturult sarnase kuid palju lihtsama seadme, mis paraku andis heli kvaliteedilt kõvasti soovida. Kohe peale kingi avamist sai Helinaudist meie suur sõber ja abimees. Meie – sest uni ei paranenud mitte ainult pere pisikesel vaid ka emmel.

    Tiina tagasiside

    Tiina tagasiside: “Kiirustage, seltsimehed unetud..”

     “Kiirustage, seltsimehed unetud..” tundub naljakas vanade kultusfilmide austajatest vast ainult neile, kel omal seda probleemi pole. Professionaalse unetuna olen ma aja jooksul proovinud kõike – alates jalutuskäikudest ja joogast kuni melatoniini ja retseptiga unerohuni – seega, kui sama probleemiga kimpus olev kolleeg soovitas Helinaudi müramasinat, siis tekitas see minus ainult mõõdukat huvi.

     Telli Helinaut nutipostkasti

      Alates veebruarikuust on Helinaudi tellimine veel mugavam, sest alustasime koostööd Eesti iduettevõttega Parcelsea, kellel on üle-Eestiline nutipostkastide võrgustik.

      Parem uni valge müra masinaga – ka täiskasvanutel

       Uneprobleemid ja –häired on tuttavad meie seast väga paljudele – mõni aasta tagasi läbi viidud uuringust selgub, et unehäirete küüsis on lausa kolmandik eestlastest. Kõige levinum unehäire on insomnia ehk unetus, mille puhul on inimestel raske uinuda või ilma ärkamiseta pikemalt magada.

       Kuidas kasutada beebiga valge müra masinat?

        Valge müra masin võib aidata beebil paremini uinuda ja rahulikumalt magada, sest meenutab beebile sama keskkonda, mis tal oli ema üsas. Ema südamelöögid, veresoontes liikuva vere hääl, rütmiline hingamise heli ja isegi seedimine tekitasid rahustava müra, millega beebi oli harjunud. Pärast sündimist on beebi tema jaoks ebaloomulikult vaikses ning samas tugevate teravate äkiliste helidega keskkonnas, millega tal on raskem harjuda. Kvaliteetne valge müra masin taasloob beebi jaoks turvalise keskkonna, mis teda rahustab ning magada aitab.

        Parema une kombo! Helinaut x Ööh

         Ostes Helinaudi ja Ööhi parema une kombo, on kahe toote hind kokku Sulle vaid 99.9€ ehk säästad 12%. Enne 17.00 tasutud tellimused paneme teele juba samal tööpäeval, et hea uni või kingipaki sisu saabuks esimesel võimalusel.
         Kampaania kestab kuni 31.12.2022